Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Woman |
| Height | 457mm |
| Width | 3mm |
| Weight | 8.670g |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | Cha1842 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
₹143,924.17 Exclusive of Tax
Breakup : ₹125,151.45 (Metal Price) + ₹18,772.72 (Making) = ₹143,924.17
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Woman |
| Height | 457mm |
| Width | 3mm |
| Weight | 8.670g |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | Cha1842 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 8.670 g |
|---|