Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 31mm |
| Width | 14mm |
| Weight | 12.120g |
| Purity | 18 carat |
| Tag No | 189178 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
₹158,753.82 Exclusive of Tax
Breakup : ₹138,046.80 (Metal Price) + ₹20,707.02 (Making) = ₹158,753.82
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 31mm |
| Width | 14mm |
| Weight | 12.120g |
| Purity | 18 carat |
| Tag No | 189178 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 12.120 g |
|---|