Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 27mm |
| Width | 7mm |
| Weight | 2.130g |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | 22k394 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
₹35,358.53 Exclusive of Tax
Breakup : ₹30,746.55 (Metal Price) + ₹4,611.98 (Making) = ₹35,358.53
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 27mm |
| Width | 7mm |
| Weight | 2.130g |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | 22k394 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 2.130 g |
|---|