Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 121mm |
| Width | 22mm |
| Weight | 1.860g |
| Purity | 18 carat |
| Tag No | 18k426 |
| Metal | Yellow Gold Matt |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
₹25,846.19 Exclusive of Tax
Breakup : ₹21,185.40 (Metal Price) + ₹4,660.79 (Making) = ₹25,846.19
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 121mm |
| Width | 22mm |
| Weight | 1.860g |
| Purity | 18 carat |
| Tag No | 18k426 |
| Metal | Yellow Gold Matt |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 1.860 g |
|---|