Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Gen,s |
| Size | 21 inch |
| Width | 19 mm |
| Weight | 12.060 gm |
| Purity | 18kt |
| Tag No | Rox4 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹169,702.29 Exclusive of Tax
Breakup : ₹143,815.50 (Metal Price) + ₹25,886.79 (Making) = ₹169,702.29
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Gen,s |
| Size | 21 inch |
| Width | 19 mm |
| Weight | 12.060 gm |
| Purity | 18kt |
| Tag No | Rox4 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 12.060 g |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 19 mm |