Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Size | 9 |
| Width | 1.6cm |
| Weight | 1.380gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | R260 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+19% MAKING CHARGE+GST
₹23,705.16 Exclusive of Tax
Breakup : ₹19,920.30 (Metal Price) + ₹3,784.86 (Making) = ₹23,705.16
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Size | 9 |
| Width | 1.6cm |
| Weight | 1.380gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | R260 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+19% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 1.380 g |
|---|---|
| Dimensions | 9 mm |