Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women,s |
| Height | 4 cm |
| Width | |
| Weight | 7.220gram |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | G914 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹1,227,316.23 Exclusive of Tax
Breakup : ₹1,040,098.50 (Metal Price) + ₹187,217.73 (Making) = ₹1,227,316.23
Latest Gold Jhala 18kt |
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women,s |
| Height | 4 cm |
| Width | |
| Weight | 7.220gram |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | G914 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 87.220 g |
|---|---|
| Dimensions | 4 mm |