Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Size | 2 cm |
| Width | 2cm |
| Weight | 3.140gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | Z416 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹51,094.71 Exclusive of Tax
Breakup : ₹43,300.60 (Metal Price) + ₹7,794.11 (Making) = ₹51,094.71
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Size | 2 cm |
| Width | 2cm |
| Weight | 3.140gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | Z416 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 3.140 g |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 mm |