Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Ladies |
| Size | 19 inch |
| Width | 20 mm |
| Weight | 5.950 gm |
| Purity | 18kt |
| Tag No | 1162 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
₹79,969.19 Exclusive of Tax
Breakup : ₹67,770.50 (Metal Price) + ₹12,198.69 (Making) = ₹79,969.19
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Ladies |
| Size | 19 inch |
| Width | 20 mm |
| Weight | 5.950 gm |
| Purity | 18kt |
| Tag No | 1162 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 5.950 g |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 20 mm |