Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Ladies |
| Size | 2.3 cm |
| Width | 3.7 cm |
| Weight | 6.520 gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | ROX65 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
₹114,821.76 Exclusive of Tax
Breakup : ₹94,116.20 (Metal Price) + ₹20,705.56 (Making) = ₹114,821.76| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Ladies |
| Size | 2.3 cm |
| Width | 3.7 cm |
| Weight | 6.520 gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | ROX65 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 6.520 g |
|---|---|
| Dimensions | 2.3 × 4 mm |