Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Gen,s |
| Size | 7 inch |
| Width | 0.8 cm |
| Weight | 10.360 gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | BR07 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹176,464.99 Exclusive of Tax
Breakup : ₹149,546.60 (Metal Price) + ₹26,918.39 (Making) = ₹176,464.99| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Gen,s |
| Size | 7 inch |
| Width | 0.8 cm |
| Weight | 10.360 gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | BR07 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 10.360 g |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 0.8 mm |