Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women,s |
| Height | 28cm |
| Weight | 6.610gm |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | X49YEM |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
₹111,205.32 Exclusive of Tax
Breakup : ₹91,151.90 (Metal Price) + ₹20,053.42 (Making) = ₹111,205.32
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women,s |
| Height | 28cm |
| Weight | 6.610gm |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | X49YEM |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 6.610 g |
|---|---|
| Dimensions | 28 mm |