Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 3.2 cm |
| Width | |
| Weight | 5.540 gram |
| Purity | 18 carat |
| Tag No | G473 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
₹74,458.71 Exclusive of Tax
Breakup : ₹63,100.60 (Metal Price) + ₹11,358.11 (Making) = ₹74,458.71
Fashion Party Wear Yellow Gold 18kt Eleven Stap Earring |
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 3.2 cm |
| Width | |
| Weight | 5.540 gram |
| Purity | 18 carat |
| Tag No | G473 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 5.540 g |
|---|---|
| Dimensions | 3.2 mm |