Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Man or woman |
| Height | 609mm |
| Width | 6mm |
| Weight | 16.420g |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | cha1470 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
₹272,576.11 Exclusive of Tax
Breakup : ₹237,022.70 (Metal Price) + ₹35,553.41 (Making) = ₹272,576.11
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Man or woman |
| Height | 609mm |
| Width | 6mm |
| Weight | 16.420g |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | cha1470 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 16.420 g |
|---|