Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Size | 14 |
| Width | 1.3cm |
| Weight | 1.790gm |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | G966 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹25,187.99 Exclusive of Tax
Breakup : ₹21,345.75 (Metal Price) + ₹3,842.24 (Making) = ₹25,187.99
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Size | 14 |
| Width | 1.3cm |
| Weight | 1.790gm |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | G966 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 1.790 g |
|---|---|
| Dimensions | 14 mm |