Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Size | 8 |
| Width | 2.9 cm |
| Weight | 3.530 gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | R314 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹99,304.14 Exclusive of Tax
Breakup : ₹84,156.05 (Metal Price) + ₹15,148.09 (Making) = ₹99,304.14
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Size | 8 |
| Width | 2.9 cm |
| Weight | 3.530 gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | R314 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 5.830 g |
|---|---|
| Dimensions | 8 mm |