Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Size | Adjustable |
| Width | 2.9 cm |
| Weight | 3.530 gm |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | G1118 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹49,672.40 Exclusive of Tax
Breakup : ₹42,095.25 (Metal Price) + ₹7,577.15 (Making) = ₹49,672.40
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Size | Adjustable |
| Width | 2.9 cm |
| Weight | 3.530 gm |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | G1118 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 3.530 g |
|---|---|
| Dimensions | 9 mm |