Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Ladie,s |
| Size | 18 inch |
| Width | 20 mm |
| Weight | 22.530 gm |
| Purity | 18kt |
| Tag No | 1124 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹302,807.71 Exclusive of Tax
Breakup : ₹256,616.70 (Metal Price) + ₹46,191.01 (Making) = ₹302,807.71
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Ladie,s |
| Size | 18 inch |
| Width | 20 mm |
| Weight | 22.530 gm |
| Purity | 18kt |
| Tag No | 1124 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 22.530 g |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 8 mm |