Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Jen,s |
| Size | 20 inch |
| Width | 8 mm |
| Weight | 10.070 gm |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | CG74 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹135,342.81 Exclusive of Tax
Breakup : ₹114,697.30 (Metal Price) + ₹20,645.51 (Making) = ₹135,342.81
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Jen,s |
| Size | 20 inch |
| Width | 8 mm |
| Weight | 10.070 gm |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | CG74 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 10.070 g |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 8 mm |