Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Ladie,s |
| Size | 20 inch |
| Width | 8 mm |
| Weight | 7.959 gm |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | 1145 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹106,970.55 Exclusive of Tax
Breakup : ₹90,653.01 (Metal Price) + ₹16,317.54 (Making) = ₹106,970.55
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Ladie,s |
| Size | 20 inch |
| Width | 8 mm |
| Weight | 7.959 gm |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | 1145 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 7.959 g |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 8 mm |