Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Ladie,s & Jen,s |
| Size | 22 inch |
| Width | 8 mm |
| Weight | 10.540 gm |
| Purity | 18kt |
| Tag No | 1140 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹141,659.71 Exclusive of Tax
Breakup : ₹120,050.60 (Metal Price) + ₹21,609.11 (Making) = ₹141,659.71
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Ladie,s & Jen,s |
| Size | 22 inch |
| Width | 8 mm |
| Weight | 10.540 gm |
| Purity | 18kt |
| Tag No | 1140 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 10.540 g |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 8 mm |