Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Ladie,s |
| Size | 20 inch |
| Width | 8 mm |
| Weight | 4.658 gm |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | 1146 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹62,604.45 Exclusive of Tax
Breakup : ₹53,054.62 (Metal Price) + ₹9,549.83 (Making) = ₹62,604.45
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Ladie,s |
| Size | 20 inch |
| Width | 8 mm |
| Weight | 4.658 gm |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | 1146 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 4.658 g |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 8 mm |