Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Size | 5.6 cm |
| Width | 3 cm |
| Weight | 6.040gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | Z3965. |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
₹101,615.75 Exclusive of Tax
Breakup : ₹83,291.60 (Metal Price) + ₹18,324.15 (Making) = ₹101,615.75
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Size | 5.6 cm |
| Width | 3 cm |
| Weight | 6.040gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | Z3965. |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 6.040 g |
|---|---|
| Dimensions | 5.6 × 3 mm |