Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Gen’s & Ladies |
| Size | 20 inch |
| Width | 19 mm |
| Weight | 16.070 gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | Y734 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
₹283,003.95 Exclusive of Tax
Breakup : ₹231,970.45 (Metal Price) + ₹51,033.50 (Making) = ₹283,003.95| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Gen’s & Ladies |
| Size | 20 inch |
| Width | 19 mm |
| Weight | 16.070 gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | Y734 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 16.070 g |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 19 mm |