Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Gen’s & Ladies |
| Size | 20 inch |
| Width | 19 mm |
| Weight | 11.120 gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | Y737 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
₹187,080.66 Exclusive of Tax
Breakup : ₹153,344.80 (Metal Price) + ₹33,735.86 (Making) = ₹187,080.66| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Gen’s & Ladies |
| Size | 20 inch |
| Width | 19 mm |
| Weight | 11.120 gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | Y737 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 11.120 g |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 19 mm |