Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Woman |
| Size | 2”6 |
| Width | 1.7 cm |
| Weight | 51.780 gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | B248 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹842,574.52 Exclusive of Tax
Breakup : ₹714,046.20 (Metal Price) + ₹128,528.32 (Making) = ₹842,574.52| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Woman |
| Size | 2”6 |
| Width | 1.7 cm |
| Weight | 51.780 gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | B248 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 51.780 g |
|---|---|
| Dimensions | 2.6 × 1.7 mm |