Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women,s |
| Height | 4.5 cm |
| Width | 1 cm |
| Weight | 9.400 gram |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | 2250 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹160,113.02 Exclusive of Tax
Breakup : ₹135,689.00 (Metal Price) + ₹24,424.02 (Making) = ₹160,113.02
Wedding Wear Ladies Gold 22kt Earrings |
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women,s |
| Height | 4.5 cm |
| Width | 1 cm |
| Weight | 9.400 gram |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | 2250 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 9.400 g |
|---|---|
| Dimensions | 4.5 mm |