Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Woman |
| Size | 2 inch |
| Width | 2 cm |
| Weight | 6.120 gm |
| Purity | 18kt |
| Tag No | G1279 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹86,117.58 Exclusive of Tax
Breakup : ₹72,981.00 (Metal Price) + ₹13,136.58 (Making) = ₹86,117.58
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Woman |
| Size | 2 inch |
| Width | 2 cm |
| Weight | 6.120 gm |
| Purity | 18kt |
| Tag No | G1279 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 6.120 g |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 mm |