Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Woman |
| Size | 4 inch |
| Width | 5 cm |
| Weight | 16.920 gm |
| Purity | 18 ct |
| Tag No | 8555 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹238,089.78 Exclusive of Tax
Breakup : ₹201,771.00 (Metal Price) + ₹36,318.78 (Making) = ₹238,089.78
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Woman |
| Size | 4 inch |
| Width | 5 cm |
| Weight | 16.920 gm |
| Purity | 18 ct |
| Tag No | 8555 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 16.920 g |
|---|---|
| Dimensions | 4 × 5 mm |