Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Woman |
| Size | 2”6 |
| Width | 4 cm |
| Weight | 22.600 gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | B252 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹384,952.58 Exclusive of Tax
Breakup : ₹326,231.00 (Metal Price) + ₹58,721.58 (Making) = ₹384,952.58| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Woman |
| Size | 2”6 |
| Width | 4 cm |
| Weight | 22.600 gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | B252 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 22.600 g |
|---|---|
| Dimensions | 2.6 × 3 mm |