Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Woman |
| Height | 610mm |
| Width | 11mm |
| Weight | 10.060g |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | 22k704 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
₹166,998.52 Exclusive of Tax
Breakup : ₹145,216.10 (Metal Price) + ₹21,782.42 (Making) = ₹166,998.52
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Woman |
| Height | 610mm |
| Width | 11mm |
| Weight | 10.060g |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | 22k704 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 10.060 g |
|---|