Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Men or woman |
| Height | 482mm |
| Width | 6mm |
| Weight | 8.260g |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | cha1972 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
₹137,118.07 Exclusive of Tax
Breakup : ₹119,233.10 (Metal Price) + ₹17,884.97 (Making) = ₹137,118.07
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Men or woman |
| Height | 482mm |
| Width | 6mm |
| Weight | 8.260g |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | cha1972 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 8.260 g |
|---|