Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Ladies |
| Size | 18 inch |
| Width | 19 mm |
| Weight | 5.270 gm |
| Purity | 18kt |
| Tag No | L1162 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹74,156.81 Exclusive of Tax
Breakup : ₹62,844.75 (Metal Price) + ₹11,312.06 (Making) = ₹74,156.81
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Ladies |
| Size | 18 inch |
| Width | 19 mm |
| Weight | 5.270 gm |
| Purity | 18kt |
| Tag No | L1162 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 5.270 g |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 19 mm |