Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Woman |
| Size | 2”6 |
| Width | 2 cm |
| Weight | 29.810 gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | B262 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹878,747.95 Exclusive of Tax
Breakup : ₹744,701.65 (Metal Price) + ₹134,046.30 (Making) = ₹878,747.95| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Woman |
| Size | 2”6 |
| Width | 2 cm |
| Weight | 29.810 gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | B262 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 51.590 g |
|---|---|
| Dimensions | 2.6 × 2 mm |