Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 87mm |
| Width | 189mm |
| Weight | 39.790g |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | 22190 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹677,755.01 Exclusive of Tax
Breakup : ₹574,368.65 (Metal Price) + ₹103,386.36 (Making) = ₹677,755.01
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 87mm |
| Width | 189mm |
| Weight | 39.790g |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | 22190 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 39.790 g |
|---|