Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Woman |
| Size | 2”6 |
| Width | 4 cm |
| Weight | 6.290 gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | 22k983 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
₹105,821.70 Exclusive of Tax
Breakup : ₹86,739.10 (Metal Price) + ₹19,082.60 (Making) = ₹105,821.70
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Woman |
| Size | 2”6 |
| Width | 4 cm |
| Weight | 6.290 gm |
| Purity | 22 kt |
| Tag No | 22k983 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 6.290 g |
|---|---|
| Dimensions | 2.6 × 4 mm |