Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Size | 4.1 cm |
| Width | 4.1cm |
| Weight | 3.470gm |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | N250 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
₹48,218.43 Exclusive of Tax
Breakup : ₹39,523.30 (Metal Price) + ₹8,695.13 (Making) = ₹48,218.43| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Size | 4.1 cm |
| Width | 4.1cm |
| Weight | 3.470gm |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | N250 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 3.470 g |
|---|---|
| Dimensions | 4.1 × 4.1 mm |