Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Woman |
| Size | 2”6 |
| Width | 4 cm |
| Weight | 26.420 gm |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | Y978 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
₹367,127.04 Exclusive of Tax
Breakup : ₹300,923.80 (Metal Price) + ₹66,203.24 (Making) = ₹367,127.04
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Woman |
| Size | 2”6 |
| Width | 4 cm |
| Weight | 26.420 gm |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | Y978 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 26.420 g |
|---|---|
| Dimensions | 2.6 × 4 mm |