Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Size | 6.7 cm |
| Width | 2.7 cm |
| Weight | 22.670 gm |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | 1897 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
₹304,689.33 Exclusive of Tax
Breakup : ₹258,211.30 (Metal Price) + ₹46,478.03 (Making) = ₹304,689.33
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Size | 6.7 cm |
| Width | 2.7 cm |
| Weight | 22.670 gm |
| Purity | 18 kt |
| Tag No | 1897 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+18% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 22.670 g |
|---|---|
| Dimensions | 6.7 × 2.7 mm |