Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 25mm |
| Width | 12mm |
| Weight | 3.920g |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | TOP3296 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
₹65,072.98 Exclusive of Tax
Breakup : ₹56,585.20 (Metal Price) + ₹8,487.78 (Making) = ₹65,072.98
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 25mm |
| Width | 12mm |
| Weight | 3.920g |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | TOP3296 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 3.920 g |
|---|