Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 25mm |
| Width | 15mm |
| Weight | 2.660g |
| Purity | 18 carat |
| Tag No | 18k269 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
₹34,842.01 Exclusive of Tax
Breakup : ₹30,297.40 (Metal Price) + ₹4,544.61 (Making) = ₹34,842.01
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 25mm |
| Width | 15mm |
| Weight | 2.660g |
| Purity | 18 carat |
| Tag No | 18k269 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 2.660 g |
|---|