Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 635mm |
| Width | 25mm |
| Weight | 1.410gm |
| Purity | 18 carat |
| Tag No | 18k397 |
| Metal | Yellow Gold Matt Finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
₹19,593.08 Exclusive of Tax
Breakup : ₹16,059.90 (Metal Price) + ₹3,533.18 (Making) = ₹19,593.08
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 635mm |
| Width | 25mm |
| Weight | 1.410gm |
| Purity | 18 carat |
| Tag No | 18k397 |
| Metal | Yellow Gold Matt Finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 1.410 g |
|---|