Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 50mm |
| Width | 45mm |
| Weight | 19.400 gm |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | 22340 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
₹307,654.90 Exclusive of Tax
Breakup : ₹267,526.00 (Metal Price) + ₹40,128.90 (Making) = ₹307,654.90
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 50mm |
| Width | 45mm |
| Weight | 19.400 gm |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | 22340 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 19.400 g |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 50 mm |