Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 612mm |
| Width | 7mm |
| Weight | 13.520g |
| Purity | 18 carat |
| Tag No | 18k709 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
₹177,091.72 Exclusive of Tax
Breakup : ₹153,992.80 (Metal Price) + ₹23,098.92 (Making) = ₹177,091.72
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 612mm |
| Width | 7mm |
| Weight | 13.520g |
| Purity | 18 carat |
| Tag No | 18k709 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 13.520 g |
|---|