Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 12 inch |
| Width | 5mm |
| Weight | 9.620g |
| Purity | 18carat |
| Tag No | 18577 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
₹126,007.57 Exclusive of Tax
Breakup : ₹109,571.80 (Metal Price) + ₹16,435.77 (Making) = ₹126,007.57
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 12 inch |
| Width | 5mm |
| Weight | 9.620g |
| Purity | 18carat |
| Tag No | 18577 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 9.620 g |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 12 mm |