Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 30mm |
| Width | 25mm |
| Weight | 2.740gm |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | LOK1-1393 |
| Metal | Yellow Gold Matt Finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
₹46,671.24 Exclusive of Tax
Breakup : ₹39,551.90 (Metal Price) + ₹7,119.34 (Making) = ₹46,671.24
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 30mm |
| Width | 25mm |
| Weight | 2.740gm |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | LOK1-1393 |
| Metal | Yellow Gold Matt Finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 2.740 g |
|---|