Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Man |
| Height | 508mm |
| Width | 6mm |
| Weight | 11.230g |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | 22k504 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
₹178,090.96 Exclusive of Tax
Breakup : ₹154,861.70 (Metal Price) + ₹23,229.26 (Making) = ₹178,090.96
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Man |
| Height | 508mm |
| Width | 6mm |
| Weight | 11.230g |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | 22k504 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 11.230 g |
|---|