Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Woman |
| Size | 2″4 |
| Width | 6.8mm |
| Weight | 06.290 |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | 22k978 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
₹104,415.57 Exclusive of Tax
Breakup : ₹90,796.15 (Metal Price) + ₹13,619.42 (Making) = ₹104,415.57
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Woman |
| Size | 2″4 |
| Width | 6.8mm |
| Weight | 06.290 |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | 22k978 |
| Metal | Yellow Gold |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 6.290 g |
|---|