Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 50mm |
| Width | 217mm |
| Weight | 27.73g |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | 229184 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
₹439,756.21 Exclusive of Tax
Breakup : ₹382,396.70 (Metal Price) + ₹57,359.51 (Making) = ₹439,756.21
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 50mm |
| Width | 217mm |
| Weight | 27.73g |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | 229184 |
| Metal | Yellow Gold Matt finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+15% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 27.73 g |
|---|