Description
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 50mm |
| Width | 45mm |
| Weight | 5.420gm |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | 22k480 |
| Metal | Yellow Gold Matt Finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
₹95,449.99 Exclusive of Tax
Breakup : ₹78,237.70 (Metal Price) + ₹17,212.29 (Making) = ₹95,449.99
| PRODUCT DETAILS | |
|---|---|
| Gender for | Women |
| Height | 50mm |
| Width | 45mm |
| Weight | 5.420gm |
| Purity | 22 carat |
| Tag No | 22k480 |
| Metal | Yellow Gold Matt Finished |
PRICE BREAKUP – GOLD(current price)+22% MAKING CHARGE+GST
| Weight | 5.420 g |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 50 mm |